امیرحسین مهردوست

برنامه نویس وب و موبایل

بلاگر حوضه دیجیتال مارکتینگ

فریلنسر

عکاسی و تصویر برداری

نویسنده

مدیر پروژه دیجیتال

دیجیتال مارکتر

استراتژیست تولید محتوا

مدیریت مارکتینگ

مدیر تبلیغات

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امیرحسین مهردوست

برنامه نویس وب و موبایل

بلاگر حوضه دیجیتال مارکتینگ

فریلنسر

عکاسی و تصویر برداری

نویسنده

مدیر پروژه دیجیتال

دیجیتال مارکتر

استراتژیست تولید محتوا

مدیریت مارکتینگ

مدیر تبلیغات

نوشته های بلاگ

برگزاری دادگاه ایلان ماسک و توییتر در پاییز۲۰۲۲ !

دادگاه ایلان ماسک و توییتر در پاییز ۲۰۲۲ در امریکا برگزار خواهد شد! دادگاهی در امریکا و ایالت دلاور رسما اعلام کرد با درخواست ایلان ماسک برای تعویق جلسه‌ استماع پرونده‌ توییتر موافقت نمی‌کند و این جلسه‌ پنج‌ روزه؛ در ماه اکتبر امسال قطعاً برگزار خواهد شد. اما ماجرای این جنجال ها و پرونده شکایت از ایلان ماسک چیست؟ تا انتهای این مطلب همراه وبلاگ رئال ربات باشید…

مقاله مرتبط: اخراج مدیر ایرانی تبار توییتر کیوان بیک پور 

ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان که دارایی خود را از منبع درآمد اصلی خود یعنی شرکت خودروسازی تسلا و همچنین سهام داری spaceX بدست آورده است. همان طور که ماهها قبل در خبرهای روز تکنولوژی و فناوری جهان نشر یافته بود ایلان ماسک قرار بود توییتر را با مبلغ ۴۴ میلیارد دلار خریداری کند و صاحب این شبکه اجتماعی معروف گردد.

برگزاری دادگاه ایلان ماسک و توییتر در پاییز2022 !

ماجرای دادگاه توییتر و ایلان ماسک چیست؟

بعد از تحقیقات گسترده و انتقادات ماسک نسبت به کاربران فعال توییتر از خرید سهام آن به طور کلی منصرف شده و برای امضاء قرارداد میلیارد دلاری عقب نشینی کند. زیرا به گفته ماسک درصد بسیار زیادی از کل کاربران روزانه توییتر بات ها هستند. این در حالی است که توییتر تأکید دارد که تعداد بات های توییتر کمتر از ۵ درصد کل کاربران آن را تشکیل می دهد.

این مسئله موجب شده تا مسئولین توییتر به جهت اتهام ایلان ماسک به فعالیت توییتر علاوه بر لغو قرارداد با ارزش و ۴۴ میلیارد دلاری این شرکت بزرگ و معروف از وی شکایت کنند.

دادگاه توییتر و ایلان ماسک کی برگزار می‌شود؟

دادگاه ایالت دلاور امریکا طی حکمی اظهار داشت که جلسه استماع پرونده ایلان ماسک و توییتر اکتبر ۲۰۲۲ یعنی مهر و آبان ماه ۱۴۰۱ و در اسرع وقت و اولین فرصت برگزار گردد. برگزاری هر چه سریعتر این دادگاه برد مستقیم شرکت توییتر به حساب می آید.
این در حالی است که وکلای ایلان ماسک در تلاش هستند تا زمان برگزاری جلسه استماع دادگاه را به سال ۲۰۲۳ موکول کنند. تاخیر در برگزاری این جلسه به نفع ایلان ماسک است. اما نهایتاً دادگاه ایالت دلاور آمریکا این تقاضا را رد کرده و با درخواست وکلای ماسک مبنی بر تاخیر جلسه دادگاه آنها موافقت نشد.

در توییتر رئال ربات ما را دنبال کنید.

دلیل عقب نشینی ایلان ماسک از خرید توییتر

جنجال های مدیرعامل تسلا در روند پیگیری پرونده قرارداد توییتر به ارزش ۴۴ میلیارد دلار بسیار سنگ اندازی کرده و توییتر را به جهت تعداد واقعی بات های آن به تمسخر گرفته است.
ماسک بعد از انتقادات صریح و تشدید کننده جنجال های حاشیه خرید توییتر به طور رسمی با ارسال پرونده برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده امریکا؛ انصراف رسمی خود را نسبت به خریداری توییتر اعلام کرد.
همین موضوع موجب واکنش شدید مسئولین و اقدام هیئت مدیره شرکت توییتر به شکایت و تشکیل پرونده بر علیه ایلان ماسک شد.

دلیل شکایت توییتر از ایلان ماسک

مدت زمان بررسی پرونده ایلان ماسک و توییتر؟

بعد از ثبت شکایت وکیل و مدیران حقوقی ایلان ماسک در تلاش بودند تا برگزاری دادگاه ماسک و توییتر را به تعویق و تا سال ۲۰۲۳ به تاخیر بیاندازند. در حالی که توییتر خواستار برگزاری جلسه استماع دادگاه مذکور در شهریور الی مهر ماه یعنی سپتامبر ۲۰۲۲ بودند.

جلسه‌ دادگاه توییتر و ایلان ماسک طی ۵ روز کاری برگزار خواهد شد. این مدت‌زمان طولانی‌تر از خواسته شرکت توییتر و کمتر از درخواست ایلان ماسک می باشد.

جهت کسب درآمد از رئال ربات کلیک کنید.

سخن پایانی:

فعلاً دادگاه ایالت دلاور امریکا هیچ تاریخ دقیقی از برگزاری جلسه‌ استماع ایلان ماسک و توییتر را اعلام نکرده است. در آینده منتظر اخبار جدید حواشی این موضوع در سایت رئال ربات باشید.

به نظر شما در این دادگاه ایلان ماسک برنده خواهد شد یا هیئت مدیره فعلی شبکه اجتماعی توییتر؟ آیا تعداد بات های توییتر بیش از ۵% است؟
منتظر انتشار آمار و ارقام مستند از طرف دادگاه قانونی این دو باشید.

Taggs:
Write a comment